• svatební fotografie

  Svatební fotografie

  Den Vaší svatby je velmi významný den Vašeho života. Nafotím průběh tohoto velkého dne. Možný výběr z několika balíčků. Od ranních příprav až po večerní tanec.

 • odinná fotografie

  Rodinná fotografie

  Nafotím Vaši rodinu na vašem oblíbeném místě. V přirozeném prostředí Vašeho domova nebo na Vašich oblíbených místech, kam se rádi vracíte.

 • foto rande

  Foto rande

  Zachytím příběh Vaší lásky na Vašich oblíbených místech. V zákoutích města, na historicky významných místech nebo v dostupném prostředí krásné přírody.

 • foto zvířecích mazlíčků

  Foto mazlíčci

  Zvěčním Vás spolu s Vašimi zvířecími miláčky. Zachytíme tak prostřednictvím krásných fotografií Vaše krásné a nezapomenutelné přátelství se zvířecím kamarádem.Sdílet

Informace

Objednávka focení

Objednací lhůta je cca 10 dní. V případě objednávky svatební fotografie 2 měsíce.

Objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailu nebo telefonicky.

Termín focení je vždy rezervován až po zaplacení nevratné zálohy 500,- Kč, (pokud se nemůžete dostavit ze zvlášť závažných důvodů, jako je například nemoc, úraz a podobně, bude Vám nabídnut jiný termín. Totéž platí i v případě, že se domluveného focení nebude moci zúčastnit fotograf / zhotovitel).

V případě focení v exterieru za nepříznivého počasí se focení přesouvá na nejbližší možný den podle oboustranně stanovené dohody.

Termín je možné domluvit na všední dny, víkend a nebo dny státních svátků

Způsob předání fotografií

Fotografie jsou předávány v elektronické podobě a to na paměťovém mediu a prostřednictvím webové úschovy.

Rozlišení dodaných fotografií je 300 DPI pro tiskové účely. Pro účely použití na webových stránkách, sociálních sítí a podobně ve velikosti 72 DPI.

Surové fotografie bez potřebného postprocessingu (konečných úprav) nepředávám.

Standardně jsou předávané fotografie ve formátu JPG. Ostatní fotmáty je nutné dohodnout před pořízením fotografií.


Způsob platby

Částka za Vámi vybraný typ fotoslužby je splatná nejdéle v den předání fotografií.

Nedílnou součástí platby je zaplacení zálohy před focením z celkové částky a to ve výši 30% z vybraného typu fotoslužby.

Rezervační záloha bude odečtena při konečném zaplacení focení.

V případě nemožnosti dokončit fotocení ani do úrovně počtu fotografií Vámi zvoleného typu fotoslužby, uhradí zákazník základní hodinovou sazbu fotografa ve výši vykonaného rozsahu, není-li dohodnuto jinak, a to částkou 400,- Kč / hod.

Cestovné je do 15 km od Pardubic tam i zpět v ceně vybrané fotoslužby. Více než 15 km od Pardubic je cestovné zpoplatněno 5 Kč/km (tam i zpět celkem)

Ostatní info

Zákazník je před rezervací termínu fotografování seznámen se Všeobecnými obchodními podmínkami, s cenou a rozsahem práce jím zvoleného balíčku fotografií. Rezervací termínu tím zákazník s těmito podmínkami souhlasí.

V průběhu focení není dovoleno pořizovat jakýkoliv záznam týkající se daného focení, a to jak pořizování fotografií nebo videozáznamu.

Garancí dobrého díla je vždy dobrá spolupráce :-) Při fotografování to platí několikanásobně. Dejte na dobré rady a připomínky fotografa ve smyslu výrazu Vaši tváře čí pózy. Některé okamžiky při focení již nejdou vrátit.

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se našeho společného focení (např.: výběr vhodného oblečení, doporučení dobrého místa na focení, pomoc při výběru vhodného doplňku) neváhejte mne prosím kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře.


Vyberte si z nabízených fotoslužeb

svatební foto

Váš svatební příběh zachytím od ranních příprav až po podvečerní tanec. Je jen na Vás jaký rozsah focení Vašeho velkého dne si zvolíte.

fotorande

Vyfotím Vás na Vašich oblíbených místech, kde zachytíme romatické okamžiky příběhu Vaší lásky.

rodinné foto

Čas letí jako voda :-) a než z rodinného hnízda vyletí Vaše děti tak je nejlepší příležitost zachytit tyto vzácné okamžiky rodinnými fotografiemi.

foto mazlíčků

Zvířecí mazlíčci jsou plnohodnotnými členy rodiny. Pojďme společně zachytit příběh Vašeho společného života se zvířecími kamarády.

"Říká se, že život je jen iluze.
Pojďme společně zvěčnit vyjímečné okamžiky tohoto krásného klamu jménem život,
prostřednictvím skvělých fotografií, ke kterým se budete rádi vracet."

Předběžný výběr typu služby: *

*
**Přiložte soubor max. 5 MB:(obrázek, dokumentaci nebo související soubor)